TOP 50 gry
TOP 50 osad | TOP 50 księstw | TOP związków | TOP religii | TOP księstw OLD

Całkowita ilość osad na mapie: 1000
Całkowita ilość księstw na mapie: 53
Całkowita ilość związków na mapie: 25

TOP 50 księstw
 KsięstwoZwiązekIlość
osad
Ilość
gruntów
Ilość
mieszkańców
1. Niezboz 795316223160
2. Lux perpetua 533939129982
3. Księstwo Ulanowskie 523575918517
4. Virtux 443323618515
5. Dunneday 442948218044
6. Pakoleos 442875619182
7. Królestwo Gralla 412935716525
8. Ks. kaliskie 35203529814
9. Ciemnogród 35180798309
10. Mortee 332409612065
11. Zaduch 33196545823
12. Gothlers 321917810505
13. KRONOBERG 282122511695
14. Clan of Knights 25152269677
15. Niedersachsen 241957511700
16. Velda 20104885288
17. Wieniawa 19142895723
18. świerkowo 19121106878
19. Viktorowo 1482684797
20. Lukasowo 1374393428
21. Greenday 1163553146
22. Gniewko 1094142707
23. Ostrovia 859562180
24. Morticia 840092919
25. hrommar 840061024
26. Oswalia 736921527
27. Połdęga 52506769
28. BALONIARZE 52506714
29. Waleczne Dzi_ki 42006584
30. Legnica 21757558
31. Bytow 21224485
32. Kel Tamasheq 21209206
33. Alladyn 21064305
34. Obodryt 21006727
35. Sowigród 21006565
36. Haubicki 21006429
37. Ostrów Tumski 21006367
38. Warmia 21006106
39. Królestwo Serbii 11105339
40. Longobardowie 11033354
41. Kaganat Awarów 11033354
42. Frankowie 11029354
43. Emirat Kordoby 11021352
44. Sardigna 1100425
45. Ghostland 1503143
46. Warminskie 1503100
47. WULKAN 15032
48. Gondor 1500333