TOP 50 gry
TOP 50 osad | TOP 50 księstw | TOP związków | TOP religii | TOP księstw OLD

Całkowita ilość osad na mapie: 553
Całkowita ilość księstw na mapie: 51
Całkowita ilość związków na mapie: 26

TOP 50 osad
 OsadaKsięstwoZwiązekIlość
gruntów
Ilość
pracujących
Zabudowa
1.Kiepska Alladyn 20801195
2.Przybrzeżna Tartaria 1562973
3.Ulanów Księstwo Ulanowskie 2481824
4.Bekro Virtux 1413783
5.Bischofsburg Rohan 1424752
6.Smolice Księstwo Ostrowskie 1364705
7.Perun Bytow 1198682
8.Go Go Harrow 1017656
9.Trudna KRONOBERG 1332615
10.Ann Clan of Knights 1135585
11.Porto Grappa Piotrogrod 854515
12.Kol_Republika Włoska Republika Włoska 521502
13.Batumi Mameluki 1034498
14.Pakoleos Pakoleos 1141496
15.Mailand Niedersachsen 1031465
16.Kamienice Księstwo Janowieckie 1186444
17.Mielec Księstwo Ulanowskie 881414
18.Wieniawa Wieniawa 938405
19.Przełęcz Leliwa 774402
20.TrisoPd Triton 911395
21.Siedlce Siedliszcze 843391
22.LUBLIN Republika Włoska 575391
23.Kol_Niedersachsen Niedersachsen 567390
24.Kol_Pakoleos Pakoleos 683375
25.Eminey Eminey 1147367
26.Kol_Wieniawa Wieniawa 613354
27.Jasionka Assassins 622353
28.Kol_Tartaria Tartaria 500345
29.Kol_Alladyn Alladyn 872342
30.jeden Viktorowo 773341
31.Stolica Gniewko 948340
32.Port Wieniawa 565314
33.Regle Siedliszcze 513312
34.Radom Gniewko 500310
35.Rome Lukasowo 767305
36.Kol_Virtux Virtux 597302
37.Kol_Assassins Assassins 500302
38.Kol_Bytow Bytow 500293
39.Kol_Mameluki Mameluki 538284
40.Kol_Harrow Harrow 500284
41.Ymir Bytow 577283
42.Puławy Republika Włoska 506282
43.Kol_Rohan Rohan 500282
44.Wioska_Płowdiw_32 Republika Włoska 509281
45.Wioska_Jaryło_18 Assassins 503281
46.Kolonia Hutnicza Republika Włoska 505280
47.Tonder Lubuski 503280
48.Kol_Triton Triton 595275
49.Kol_Siedliszcze Siedliszcze 500274
50.Sopot świerkowo 500272