TOP 50 gry
TOP 50 osad | TOP 50 księstw | TOP związków | TOP religii | TOP księstw OLD

Całkowita ilość osad na mapie: 1066
Całkowita ilość księstw na mapie: 69
Całkowita ilość związków na mapie: 33

TOP 50 osad
 OsadaKsięstwoZwiązekIlość
gruntów
Ilość
pracujących
Zabudowa
1.Skazana Spolegliwy 53073496
2.Fort Alladyn 74523270
3.Pakoleos Pakoleos 56592739
4.Kol_Spolegliwy Spolegliwy 38412437
5.Vendetta Vendetta 34272278
6.Gród Sebkowo 56892240
7.Dakas Tartaria 55572210
8.Hamar Vitawa 41871935
9.Ulanów Księstwo Ulanowskie 53151924
10.Zielony Las Macedonia 24601840
11.STOLICA KRONOBERG 28511638
12.Płochocin Orgrodzianie 33161449
13.Hakate Spolegliwy 28341260
14.Bischofsburg Rohan 32861154
15.Bogata Rastafaria 29861145
16.Ustka Sebkowo 19101102
17.Kryjowka Proroka Piotrogrod 23071091
18.WarMa della Rovere 26201085
19.PASTwa Clan of Knights 22241045
20.Wieniawa Wieniawa 2410928
21.Majdan Kasztelański Leliwa 1904919
22.Mielec Księstwo Ulanowskie 1710908
23.Unari Mameluki 2329885
24.KolUrodzaj Alladyn 2992874
25.Startowa Słabepiwo 2008855
26.Granodiora Gothlers 2028814
27.Kowal świerkowo 2037772
28.Kol_Panonia Pakoleos 1438746
29.Themis Civitas solis 1693727
30.Alice Mortee 1531716
31.Bunt_AA Księstwo Ostrowskie 1692694
32.Ośrodek piwo poda Gród nad Silnicą 1427672
33.Kol_Tartaria Tartaria 1383659
34.Fugasówka Fugas 1268659
35.Kol_Vitawa Vitawa 1232642
36.Kol. Dolna Rastafaria 1967641
37.Krater AmebaMisia 1257641
38.Kol_Vendetta Vendetta 1391552
39.Borek Księstwo Ostrowskie 1451538
40.Pastwiska Wieniawa 1214512
41.Kol_Mameluki Mameluki 911511
42.Anani Księstwo Ostrowskie 1430509
43.Kol_Wieniawa Wieniawa 1078497
44.Babilon Rastafaria 1784495
45.Budziszów Ślężanie z Tyńca 1359475
46.Orgrodzka Plaża Orgrodzianie 1027475
47.Kol_Leliwa Leliwa 739470
48.Kol_Orgrodzianie Orgrodzianie 1000461
49.Zielona Tartaria 1450453
50.Oszczędna Vendetta 1141443