TOP 50 gry
TOP 50 osad | TOP 50 księstw | TOP związków | TOP religii | TOP księstw OLD

Całkowita ilość osad na mapie: 506
Całkowita ilość księstw na mapie: 55
Całkowita ilość związków na mapie: 26

TOP 50 osad
 OsadaKsięstwoZwiązekIlość
gruntów
Ilość
pracujących
Zabudowa
1.Ulanów Księstwo Ulanowskie 21061075
2.Stolyca Lux perpetua 2179930
3.Arecibo Mortee 1512854
4.Wybrzeże szkieletowe Dunneday 1394835
5.Wyzima Handlowa Virtux 1800751
6.Dissen Niedersachsen 1976732
7.Plaża Królestwo Gralla 1098666
8.Stolica Gralla Królestwo Gralla 1116631
9.Portowa Pakoleos 1127602
10.Ślęża Ślężanie 884599
11.CLAN Clan of Knights 1005489
12.Wieniawa Urlopik Wieniawa 1138486
13.Minas Tirith Gondor 1302445
14.Kol_Pakoleos Pakoleos 709425
15.Mielec Księstwo Ulanowskie 922396
16.Kol_KRONOBERG KRONOBERG 817392
17.KARWIA KRONOBERG 1056390
18.Rzacholecki Las Kel Tamasheq 1031389
19.Kol_Virtux Virtux 749373
20.Bicz Gniewko 789360
21.Kol_Mortee Mortee 690354
22.Rapallo Niezboz 500349
23.Wioska 7 841 Gniewko 1087345
24.Agii Apostoli Niezboz 543345
25.Kol_Ktototaki Dunneday 500343
26.Kol_Niedersachsen Niedersachsen 723341
27.Kol_Wieniawa Wieniawa 574333
28.Kol_Kel Tamasheq Kel Tamasheq 560328
29.Chiavari Niezboz 503321
30.Zamość świerkowo 765315
31.Isengard Karlovy Valy 550308
32.jeden Viktorowo 721306
33.Portunio Gothlers 627305
34.Ostrówek Ostrovia 912302
35.Bumtus Mortee 500300
36.Osada A Królestwo Gralla 500292
37.Szprotburg Gothlers 500291
38.Kol_Gniewko Gniewko 668286
39.Golce Księstwo Ulanowskie 500283
40.Kol_Królestwo Gralla Królestwo Gralla 500283
41.Osada C Królestwo Gralla 500282
42.Plaza Niedersachsen 500280
43.Legnica Legnica 675277
44.Adonio Dunneday 521272
45.Ribao Dunneday 500272
46.Green Greenday 534267
47.Ukleja Gothlers 500267
48.Iczyn Kel Tamasheq 500263
49.Wioska 83 961 Ostrovia 503262
50.Soga Dunneday 500262