TOP 50 gry
TOP 50 osad | TOP 50 księstw | TOP związków | TOP religii | TOP księstw OLD

Całkowita ilość osad na mapie: 1508
Całkowita ilość księstw na mapie: 64
Całkowita ilość związków na mapie: 42

TOP 50 osad
 OsadaKsięstwoZwiązekIlość
gruntów
Ilość
pracujących
Zabudowa
1.Cicha Obodryt 68604292
2.Port Alladyn 65993998
3.Portowa Stolica Królestwo Gralla 65783798
4.Pako Pakoleos 45733430
5.Pandemonium Diablo 81363217
6.Bobrogród Bobrzanie 50753146
7.Jomsborg Krogulec 46072884
8.Wielki Chram Piotrogrod 68032598
9.Ulanów Księstwo Ulanowskie 46952251
10.Karlskrona KRONOBERG 49222220
11.Radunia Ślężanie 50012166
12.MontSaintMichel Zakon Krwi i Kości 45702051
13.Antium ktototaki 32031950
14.GoGo Harrow 29821838
15.Sztos Vendetta 27301807
16.Stolica Sebkowo 30951748
17.Mrozogród Mrozogród 33061488
18.Bischofsburg Rohan 47001483
19.Dakas Tartaria 34221483
20.Kol_Królestwo Gralla Królestwo Gralla 20171222
21.Kamienny Gród Leliwa 33771202
22.Anielin Panadamow 34551200
23.Wyrąb Haubicki 30361184
24.Wioska pod Stolice Sebkowo 22311170
25.Kol_ktototaki ktototaki 21581164
26.Olesnica Rzakowo 23561073
27.Sabatowa Góra Achmejskie 26281021
28.Zadupie by the lake Bobrzanie 23861010
29.Rotterdam Terabithia 3533993
30.Kol_Mrozogród Mrozogród 1989943
31.Dziwnów Sebkowo 1503934
32.Stolica świerkowo 2140901
33.Startowa Słabepiwo 2323876
34.Plag Obodryt 2040871
35.Nihasa Diablo 1738870
36.Dieppe Zakon Krwi i Kości 1540864
37.Wieniawa Wieniawa 2190861
38.klaszTOR Clan of Knights 1757861
39.Fugasówka Fugas 2103860
40.ST.M Assassins 2089860
41.jeden Viktorowo 2103832
42.WarMa della Rovere 2507813
43.Kol_Pakoleos Pakoleos 1704798
44.Podbór Księstwo Ulanowskie 2214761
45.Grab Księstwo Ostrowskie 2009736
46.Luxemb waldi 1519728
47.Kol_KRONOBERG KRONOBERG 1267724
48.Dalej sie nie dało Piotrogrod 1380722
49.Kol_Wieniawa Wieniawa 1659718
50.Juno Civitas solis 1212704