TOP 50 gry
TOP 50 osad | TOP 50 księstw | TOP związków | TOP religii | TOP księstw OLD

Całkowita ilość osad na mapie: 1333
Całkowita ilość księstw na mapie: 62
Całkowita ilość związków na mapie: 32

TOP 50 osad
 OsadaKsięstwoZwiązekIlość
gruntów
Ilość
pracujących
Zabudowa
1.Stolica Nataseva 98956112
2.Śnieg Księstwo Doliny 149635209
3.Dąbki Cezar 108144529
4.STOLICA Paszczowo 64193549
5.kominek laxi 54022954
6.Kamienna MaliB 68682930
7.OGNISKO Clan of Knights 47952745
8.Briańsk Korthem 60812028
9.GP Koszutka 52912009
10.Loch Harrow 33781945
11.Joppa Mameluki 32891881
12.Ulanów Księstwo Ulanowskie 43681680
13.Czarna puszcza Civitas solis 42611609
14.Wioska_Nemeter Angland 42511551
15.Hetmańska Leliwa 49061348
16.Kol_Nataseva Nataseva 28041289
17.Kol_Paszczowo Paszczowo 21361192
18.Kol_Civitas solis Civitas solis 23161158
19.Matyldogród Kamieniołomy Kamikadze 30461146
20.Wieniawa Wieniawa 27091053
21.Ranczo Siedliszcze 2332982
22.Przymorze Danzig 3842949
23.Stolica Słabepiwo 2154889
24.Mielec Księstwo Ulanowskie 1901889
25.CLAN Clan of Knights 1460879
26.Kol_MaliB MaliB 1704772
27.Kol_Maqui Księstwo Doliny 1232742
28.Kamionki Cezar 3639723
29.Brzeg Danzig 1609713
30.Świerże Górne Kamikadze 1527694
31.Stolica Siedliszcze 1823662
32.Fugasówka Fugas 1726637
33.Książęca Leliwa 2154615
34.pierwsza Viktorowo 2166610
35.Stolica świerkowo 1417572
36.Mrozogród Mrozogród 1539568
37.Złomek Wieniawa 1246564
38.Bunt Portowy Koszutka 970537
39.Nowy Port Leliwa 2005530
40.Rouen Carcassonne 1575529
41.Kol_Harrow Harrow 811518
42.Kol_Koszutka Koszutka 838513
43.Stepowa Leliwa 1535487
44.Polana OST 1266485
45.Kol_Angland Angland 870483
46.Kol_Wieniawa Wieniawa 944478
47.Kopalnia Siedliszcze 884432
48.Przystań Danzig 844430
49.Bolowita Księstwo Doliny 1027395
50.Kamienna plaża Angland 831395