TOP 50 gry
TOP 50 osad | TOP 50 księstw | TOP związków | TOP religii | TOP księstw OLD

Całkowita ilość osad na mapie: 1022
Całkowita ilość księstw na mapie: 56
Całkowita ilość związków na mapie: 32

TOP 50 osad
 OsadaKsięstwoZwiązekIlość
gruntów
Ilość
pracujących
Zabudowa
1.Targ Niewolników Macedonia 717913400
2.Ulanów Księstwo Ulanowskie 67193373
3.Rybka Alladyn 48532611
4.Samael Mortee 47172602
5.PORTki Clan of Knights 44062455
6.Noteckie hrommar 39852091
7.Babilon Rastafaria 46671967
8.Nowy Port Leliwa 36041863
9.Nabrzeże Kolonistów Piotrogrod 38121840
10.Bischofsburg Rohan 57661813
11.Stradów Sistan 46161786
12.Fugasówka Fugas 30991472
13.Mielec Księstwo Ulanowskie 22951385
14.Ohlstadt Palatynat 36001277
15.Stolica świerkowo 31691199
16.Gospodarcza Siedliszcze 27681153
17.Hebe Civitas solis 24331134
18.DalekoPort Piotrogrod 20471082
19.PAKOLEOS Panonia 23891078
20.Kol_Mortee Mortee 1821942
21.Stolica Słabepiwo 2783856
22.Wieniawa Wieniawa 2158809
23.jeden Viktorowo 2043777
24.Dobre Łowiska Macedonia 1312745
25.Kol_Rastafaria Rastafaria 1511739
26.Katowice Fugas 1218699
27.Rewal Mameluki 1395638
28.Potoczna Księstwo Ostrowskie 3259622
29.Borów Ślężanie z Tyńca 1423596
30.Kiel Palatynat 1080587
31.Rybka Mietusek Macedonia 704580
32.Puszkin della Rovere 1537570
33.Kol_Civitas solis Civitas solis 1174563
34.Sowigród Sowigród 1468560
35.Batumi Mameluki 926554
36.Pilica Fugas 1105522
37.Poręba Fugas 1258514
38.Korona Piastowska Rohan 1565502
39.Koza Mietek Macedonia 636500
40.Zabie Oczko Macedonia 636500
41.Ptasie Mleczko Macedonia 636500
42.Kirk Rastafaria 1889482
43.Biskupie Księstwo Ostrowskie 1144457
44.Kol_Wieniawa Wieniawa 1033454
45.Lublin Republika Włoska 940452
46.Gdynia Siedliszcze 940403
47.Port Uroczysko Panonia 725395
48.Pikuły Księstwo Ulanowskie 943382
49.Płochocin Orgrodzianie 622382
50.Wioska_siedem świerkowo 503382