TOP 50 gry
TOP 50 osad | TOP 50 księstw | TOP związków | TOP religii | TOP księstw OLD

Całkowita ilość osad na mapie: 1441
Całkowita ilość księstw na mapie: 48
Całkowita ilość związków na mapie: 28

TOP 50 osad
 OsadaKsięstwoZwiązekIlość
gruntów
Ilość
pracujących
Zabudowa
1.HOTA Lubuski 99686222
2.HOMM Lubuski 83445006
3.AMSTERDAM Dantezowo 77244762
4.Stolica Gralla Królestwo Gralla 100364272
5.Ulanów Księstwo Ulanowskie 79813774
6.Kamienne Niziny Piotrogrod 99003550
7.Jerozolima Malograckie 70893520
8.Stolica Alladyn 78733515
9.Przystań ktototaki 46352911
10.KOBE Dantezowo 45062865
11.Stolica świerkowo 74752716
12.Bischofsburg Rohan 69152407
13.Kamienna Góra Leliwa 58122262
14.GoGo Harrow 35762222
15.Kol_Malograckie Malograckie 49341918
16.Wioska_ZAPACHbzu Siedliszcze 37821571
17.Juno Civitas solis 25551518
18.Kamienna Dantezowo 34801420
19.Kłodawa Księstwo Kłodawskie 41631405
20.Alma Mater Magna Carrodunia 26001358
21.Nicwa Nicwad 32111169
22.Port della Rovere 17481145
23.Kolonia I Królestwo Gralla 25771061
24.Hiroshima Nihon 22671035
25.Bajona Mameluki 14901016
26.Kol_Wieniawa Wieniawa 2357993
27.Wieniawa Wieniawa 2607968
28.Wioska_Trzecia Clan of Knights 2540950
29.Bashkiria Lubuski 2029908
30.Strażnica Piotrogrod 2410900
31.Port Handlowy Piotrogrod 2396887
32.Folwark Podgórski Leliwa 2622877
33.Nihon Nihon 1538835
34.Korona Morfina 1484813
35.Mielec Księstwo Ulanowskie 2164806
36.Sexta Magna Carrodunia 2565767
37.Startowa Słabepiwo 2442734
38.Kol_Księstwo Kłodawskie Księstwo Kłodawskie 1903718
39.Kol_Siedliszcze Siedliszcze 1682707
40.Kol_Leliwa Leliwa 1504703
41.Pasis Lubuski 1413639
42.Deneris Lubuski 1077635
43.Kol_świerkowo świerkowo 1434633
44.Marzanna świerkowo 1671625
45.zuzel Nicwad 1157585
46.Lwów Rufus 1391548
47.Międzygórze Haubicki 1518545
48.Kamieniec Haubicki 1663537
49.Rybaczek ktototaki 998535
50.Wioska 3 149 della Rovere 1252531