TOP 50 gry
TOP 50 osad | TOP 50 księstw | TOP związków | TOP religii | TOP księstw OLD

Całkowita ilość osad na mapie: 713
Całkowita ilość księstw na mapie: 47
Całkowita ilość związków na mapie: 20

TOP 50 osad
 OsadaKsięstwoZwiązekIlość
gruntów
Ilość
pracujących
Zabudowa
1....HEN Macedonia 45942436
2.Janowice Gniewko 27061641
3.Ostoje Mameluki 31451598
4.Konstantynopol Alladyn 41491563
5.Barka Virtux 30941482
6.Ulanów Księstwo Ulanowskie 39221474
7.STEPNICA KRONOBERG 25581157
8.Pasy Harrow 26471082
9.Awenta waldi 22561062
10.Kraków Pakoleos 26451023
11.Marienburg Rohan 28241010
12.Wysokie Mameluki 1429880
13.Eminey Eminey 2106802
14.URLOP Clan of Knights 1585735
15.Dissen Niedersachsen 1822716
16.Ożarów Orgrodzianie 1454702
17.Wieniawa Wieniawa 1518644
18.Mielec Księstwo Ulanowskie 1148570
19.Kol_KRONOBERG KRONOBERG 1030569
20.Dzików Leliwa 1390558
21.Mesa Verde Anasazi 1240525
22.Mierzewo Księstwo Ostrowskie 1572498
23.Kol_Pakoleos Pakoleos 984492
24.Światło Bytow 1199465
25.WarMa della Rovere 1330457
26.Kol_Niedersachsen Niedersachsen 751446
27.jeden Viktorowo 1043431
28.Nabrzeże Żmij Anasazi 865431
29.Wioska_Józefów_78 Eminey 550429
30.Kol_Wieniawa Wieniawa 857426
31.Darudżystan Lukasowo 1087421
32.Stolica Republika Włoska 671407
33.Kol_Republika Włoska Republika Włoska 554378
34.Roztoka Pakoleos 991377
35.Kamienny Port Leliwa 601333
36.Narożańsk Orgrodzianie 503332
37.Zuni Anasazi 897324
38.Wiosna della Rovere 500322
39.Port Północny Leliwa 703319
40.Pole Wieniawa 992313
41.Kol_Virtux Virtux 982311
42.Golce Księstwo Ulanowskie 613303
43.Boruny Księstwo Ulanowskie 500303
44.Kol_Leliwa Leliwa 500298
45.Kol_Orgrodzianie Orgrodzianie 539295
46.Beta waldi 506293
47.Rogalinek Mameluki 500293
48.Garbatka Etyzer 688292
49.Morska Alladyn 500292
50._Pinokio Mameluki 503291