TOP 50 gry
TOP 50 osad | TOP 50 księstw | TOP związków | TOP religii | TOP księstw OLD

Całkowita ilość osad na mapie: 710
Całkowita ilość księstw na mapie: 58
Całkowita ilość związków na mapie: 38

TOP 50 osad
 OsadaKsięstwoZwiązekIlość
gruntów
Ilość
pracujących
Zabudowa
1.Stara stolica Gniewko 18881085
2.Goop Virtux 17581081
3.Elizjum Alladyn 2341953
4.Ulanów Księstwo Ulanowskie 2049945
5.Zadar Oswalia 1455829
6.Stolica Hetmana Nalewajko 1454825
7.Polarny Ośrodek Kultury i Nauk Piotrogrod 1687672
8.Go Go Harrow 950650
9.Port Niedersachsen Niedersachsen 1062633
10.Dakas Tartaria 1504593
11.Kolonia Hetmana Nalewajko 974562
12.Rugia Triton 955552
13.Stolica Gralla Królestwo Gralla 719544
14.Nowy Port Leliwa 809531
15.Płochocin Orgrodzianie 635524
16.Bischofsburg Rohan 1399522
17.Stolica Pakoleos 1232476
18.Dokowisko Etyzer 724472
19.Kantor Kaukazki Piotrogrod 835470
20.Wieniawka Wieniawa 1015447
21.Lammas Velda 659424
22.Spamalot Spamalot 889423
23.Kol_Niedersachsen Niedersachsen 762412
24.Stolica KRONOBERG 1394410
25.Grod Mazurski GRÓD MAZURSKI 1014406
26.jeden Viktorowo 926405
27.Andorhal Siwy 959401
28.BIGpig Clan of Knights 841387
29.Mielec Księstwo Ulanowskie 756383
30.Theramore Siwy 557378
31.Wioska 42 447 Księstwo Ostrowskie 846373
32.Kol_KRONOBERG KRONOBERG 616370
33.Rome Lukasowo 859369
34.Stoyca Haubicki 885367
35.Małołączniak Reketer 885365
36.Kol_Tartaria Tartaria 709364
37.Kol_Pakoleos Pakoleos 705361
38.Łono Friggi Bytow 914359
39.Wiosnogród Etyzer 1063354
40.Seandar TarValon 597343
41.Kol_GRÓD MAZURSKI GRÓD MAZURSKI 600330
42.Garbatka Etyzer 500328
43.Siódma Nalewajko 930320
44.Kol_Gniewko Gniewko 842320
45.Wezuwiusz WULKAN 633319
46.Kol_Wieniawa Wieniawa 571318
47.DurSharrukm SirWrock 775316
48.Giżycko Orgrodzianie 500316
49.Kol_Harrow Harrow 500315
50.Bruna Gwardia Wareska 814312