TOP 50 gry
TOP 50 osad | TOP 50 księstw | TOP związków | TOP religii | TOP księstw OLD

Całkowita ilość osad na mapie: 1193
Całkowita ilość księstw na mapie: 53
Całkowita ilość związków na mapie: 25

TOP 50 osad
 OsadaKsięstwoZwiązekIlość
gruntów
Ilość
pracujących
Zabudowa
1.Birtu SirWrock 99685202
2.Ulanów Księstwo Ulanowskie 81224247
3.HopHop Harrow 58173475
4.KORONA Morfina 75573472
5....ULL Macedonia 103752882
6.Bischofsburg Rohan 69782562
7.Osada III Królestwo Gralla 58102560
8.Osterode Jola 51871834
9.Jerozolima Malograckie 34971579
10.Połonina Mameluki 38471567
11.Mielec Księstwo Ulanowskie 29491550
12.Kowal świerkowo 40421530
13.Sztolnie Północne Piotrogrod 38961415
14.Warka Mameluki 28021405
15.Ithilien GONDOR 40961377
16.Gidara SirWrock 34871351
17.S_BlueSky Haubicki 24101351
18.Urodzajna Haubicki 54151257
19.Varni Mameluki 19021053
20.kol doły Morfina 32681015
21.Królewska przystań Civitas solis 1622993
22.Gniezno OST 2682986
23.Wieniawa Wieniawa 2341899
24.Wioska 259 586 della Rovere 2137870
25.Kol_Haubicki Haubicki 1698862
26.Stolica Słabepiwo 2420849
27.Kol_Wieniawa Wieniawa 1697802
28.Port Główny Piotrogrod 1847779
29.Zabie Oczko Macedonia 2828756
30.NYSA Haubicki 3607738
31.Rozdroże Leliwa 2173708
32.Zamorska Stolica Piotrogrod 2094687
33.Kol_Civitas solis Civitas solis 1403671
34.Krynki Siedliszcze 1662643
35....KA Macedonia 1612612
36.Stajnia Harrow 1385592
37.Warownia Dumbledore 1517589
38.KolPort Vitawa 1626578
39.Kol_świerkowo świerkowo 1113560
40.Kol_Darłowo Rohan 1050541
41.Daleko Port Piotrogrod 800540
42._Mówczyny Mameluki 1228537
43.Owcze wzgórza Piotrogrod 1513531
44.Golce Księstwo Ulanowskie 1243531
45.Olivia Gothlers 1164530
46.Kol_Harrow Harrow 816482
47.Tyfus Jola 1252481
48.Kamienne Wzgórza Piotrogrod 1010475
49.Vitawa dał dyla Jola 4582461
50.Wioska_Jerozolima OST 1106457