TOP 50 gry
TOP 50 osad | TOP 50 księstw | TOP związków | TOP religii | TOP księstw OLD

Całkowita ilość osad na mapie: 1126
Całkowita ilość księstw na mapie: 61
Całkowita ilość związków na mapie: 30

TOP 50 osad
 OsadaKsięstwoZwiązekIlość
gruntów
Ilość
pracujących
Zabudowa
1.NOWA STOLYCA PATATAJA Paszczowo 79583835
2.Atlantis Mortee 63413440
3.Sokole Pole Księstwo Doliny 72413257
4.Stolica Cezar 69953193
5.Brama Portowa Blekinge 60982932
6.Velas Nethrill 59552273
7.Zamczysko Oswalia 62762172
8.Ulanów Księstwo Ulanowskie 52111854
9.Dobra Danzig 51871841
10.RDZA Clan of Knights 31991601
11.Książęca przystań Civitas solis 25621347
12.Kol_Paszczowo Paszczowo 30281324
13.Pastwiska Siedliszcze 32681235
14.Portowa Słabepiwo 22051141
15.Toporia Gothlers 26911065
16.Kol_Mortee Mortee 1896946
17.Wieniawka Wieniawa 2384941
18.Centrum Gród nad Silnicą 1866941
19.Mielec Księstwo Ulanowskie 1818880
20.Yoker Bolowita 1964864
21.ANNAMURJAGA ANNAMURJAGA 1949864
22.Książęca Leliwa 3150825
23.Kol_Oswalia Oswalia 1382753
24.Polan OST 1941726
25.Rezerwowa Paszczowo 1961706
26.Kol_Danzig Danzig 1665688
27.Wiosnamabad Górny Kamikadze 1767686
28.Kamienne Pole Leliwa 1514667
29.Przesmyk Leliwa 1470667
30.Nowy Port Leliwa 1265666
31.Kowal świerkowo 1700664
32.Kol_Blekinge Blekinge 1100573
33.AnKarion Nethrill 1265569
34.Port Wieniawa 1223567
35.KOL_Ara Cezar 1892540
36.Marqash SirWrock 1526539
37.CLAN Clan of Knights 980522
38.Druga Danzig 1287519
39.Poznań Poznańczyk 1328506
40.Garbatka Polanka Kamikadze 882457
41.Kol_Republika Włoska Republika Włoska 651453
42.Kol_Civitas solis Civitas solis 978446
43.NAMAZI ANNAMURJAGA 520429
44.Kol_Wieniawa Wieniawa 744418
45.Nowa Fugasówka Fugas 880414
46.Kol_Gothlers Gothlers 710412
47.Kol_Gród nad Silnicą Gród nad Silnicą 600412
48.Nowe Zawiercie Fugas 849402
49.Mirosławiec Poznańczyk 555384
50.Lemiesze Gothlers 1239373