TOP 50 gry
TOP 50 osad | TOP 50 księstw | TOP związków | TOP religii | TOP księstw OLD

Całkowita ilość osad na mapie: 1089
Całkowita ilość księstw na mapie: 61
Całkowita ilość związków na mapie: 33

TOP 50 osad
 OsadaKsięstwoZwiązekIlość
gruntów
Ilość
pracujących
Zabudowa
1.Tokyo Nihon 57294045
2.KORONA Morfina 61143143
3.Bazylika Św. Piotra Piotrogrod 76272990
4.Leśny Dukt Alladyn 90292733
5.Ulanów Księstwo Ulanowskie 64072617
6.Ustka ktototaki 42532449
7.Osada B Królestwo Gralla 42392006
8.Bischofsburg Rohan 50121802
9.Września skorup 43051725
10.Przedmiescia ktototaki 27171714
11.Boćki Harrow 45331600
12.Port Wild Land 30841569
13.Mielec Księstwo Ulanowskie 36731373
14.Kol_Harrow Harrow 21501226
15.Nadbrzeżna Królestwo Gralla 22231212
16.Kamieniec Gothlers 27711203
17.Batumi Mameluki 19981203
18.Kasztelańska Leliwa 31161198
19.Pallas Civitas solis 23531187
20.morze Koszmarek 16571092
21.Kamienna Legnica 31321080
22.grzejNIKT Alladyn 37261072
23.Jerozolima Malograckie 2394975
24.Kolonia Misyjna Piotrogrod 2296975
25.Wieniawa Wieniawa 2238910
26.MOT Morfina 2523878
27.Ratyzbona ktototaki 2372818
28.Stolica Słabepiwo 2832811
29.Asahi Nihon 1647771
30.jeden Viktorowo 2119770
31.Nicwa Nicwad 2031754
32.Rumex Gothlers 1450749
33.Fugasówka Fugas 1787717
34.Rokitno OST 1943708
35.Azuchi Nihon 1403665
36.Goryokaku Nihon 1327665
37.Kol_Nihon Nihon 1142645
38.Kol_Civitas solis Civitas solis 1224634
39.Pradek Nicwad 1212633
40.Bnin OST 3049616
41.Pastwiska Wieniawa 1521610
42.Kol_Słabepiwo Słabepiwo 1100579
43.Chashiatogun Nihon 771563
44.Katowice Fugas 846530
45.Tawerna Gothlers 888501
46.KolUzdrowisko Alladyn 1222490
47.Porto Gothlers 946481
48.Kol_Leliwa Leliwa 1136467
49.Zielona ktototaki 1274457
50.Majdan Księstwo Ulanowskie 1289452