TOP 50 gry
TOP 50 osad | TOP 50 księstw | TOP związków | TOP religii | TOP księstw OLD

Całkowita ilość osad na mapie: 1640
Całkowita ilość księstw na mapie: 59
Całkowita ilość związków na mapie: 32

TOP 50 osad
 OsadaKsięstwoZwiązekIlość
gruntów
Ilość
pracujących
Zabudowa
1.Dwudziesta trzecia Nalewajko 127077512
2.Atlantis Mortee 120496672
3.Stolyca Bastex Azazel 145165629
4.Stolyca Patataj Paszczowo 94494741
5.Ruda Cezar 126844406
6.Regtaga Nethrill 108843999
7.Sułoszowa Oswalia 109523873
8.Sokole Pole Księstwo Doliny 93793612
9.Bischofsburg Rohan 60153510
10.Misa Goldon 77023393
11. Harrow 53583046
12.Delhi Cezar 65842940
13.Ulanów Księstwo Ulanowskie 73142674
14.Stolica Królestwo Gralla 68202550
15.Waldi waldi 61722153
16.Amar yarabi 57132110
17.Yoker Bolowita 38251982
18.Stolica świerkowo 51851867
19.Książęca Leliwa 46871709
20.DurSzarrukin SirWrock 42311589
21.Nadbrzeżna Królestwo Gralla 26721464
22.Wieniawka Wieniawa 38121406
23.Kol_Paszczowo Paszczowo 24171397
24....ULL Macedonia 23061338
25.Letnia rezydencja Hetmana Nalewajko 29741316
26.Latinum yarabi 30421262
27.Fugasówka Fugas 33191250
28.Arlas Nethrill 33841192
29.Kol Oswalia 23671154
30.Wiosnogródek Nalewajko 26371145
31.Krynki Siedliszcze 30471066
32.Mortianium Mortee 4968992
33.TRZECH Clan of Knights 3378992
34.Volare yarabi 2609978
35.Kol_Haubicki Haubicki 1870948
36.Krasnoludzka twierdza Nethrill 2733887
37.BASKENT ANNAMURJAGA 2333878
38.Kozacki bazar Nalewajko 1911850
39.Kol_Leliwa Leliwa 1980848
40.Kol_Civitas solis Civitas solis 1459846
41.Stadnina Leliwy Leliwa 2273844
42.Wolina Księstwo Ulanowskie 2041829
43.Kol_Harrow Harrow 1427828
44.Poznań Poznańczyk 2028786
45.Kol_Wieniawa Wieniawa 1869783
46.Stolica Słabepiwo 1983757
47.Kol_waldi waldi 1374728
48.Stadnina Filiberty Leliwa 2093703
49.pierwsza Paszczowo 2006697
50.Pliszka SirWrock 2135692