TOP 50 gry
TOP 50 osad | TOP 50 księstw | TOP związków | TOP religii | TOP księstw OLD

Całkowita ilość osad na mapie: 1192
Całkowita ilość księstw na mapie: 57
Całkowita ilość związków na mapie: 35

TOP 50 osad
 OsadaKsięstwoZwiązekIlość
gruntów
Ilość
pracujących
Zabudowa
1.Wioska_Jasionka Alladyn 76223362
2.Wioska_Beherit Księstwo Klimatu Średniowiecza 54202880
3.MARKARYD KRONOBERG 44982811
4.Pandemonium Diablo 41012551
5.Ulanów Księstwo Ulanowskie 55892404
6.Stolica Gniewko 46612080
7.Mersz waldi 39451877
8.Castelvecchio Piotrogrod 58701870
9.Stolica Gralla Królestwo Gralla 42211868
10.Pakoleos Pakoleos 45621613
11.Bischofsburg Rohan 29991477
12.Kamienna Silesia Superior 31921253
13.YENLOWANG Diablo 23061145
14.Pierwsza Księstwo Podlaskie 24101000
15.DWAporanki Clan of Knights 2021990
16.Zazel Diablo 2117987
17.GoGo Harrow 1519949
18.Uranthia Etyzer 2216931
19.Plaża Królestwo Gralla 1497909
20.Wieniawa Wieniawa 2117884
21.Kol_Gniewko Gniewko 1517770
22.Kol_Esox Esox 1276749
23.KoloniaTrzecia Księstwo Podlaskie 1261727
24.Darudżystan Lukasowo 1910726
25.Sensburg Sensburg 1678718
26.Stolica świerkowo 1901704
27.Dzików Leliwa 2208701
28.Kol_Pakoleos Pakoleos 1473697
29.Garbatka Etyzer 1234642
30.Kol_Silesia Superior Silesia Superior 1150628
31.GDYNIA KRONOBERG 1343627
32.Nowy Dzików Leliwa 1285586
33.Massawa Piotrogrod 1131581
34.WarMa della Rovere 1635575
35.jeden Viktorowo 1603540
36.Mielec Księstwo Ulanowskie 926540
37.Krynki Siedliszcze 1968509
38.Kol_Wieniawa Wieniawa 940485
39.Iris Civitas solis 1172484
40.Stolica Lublin Republika Włoska 774446
41.Wioska_Gotyxowo Księstwo Ostrowskie 1656445
42.Psary Księstwo Ostrowskie 1440434
43.Czwarta Esox 1097420
44.Wioska 22 560 Księstwo Ostrowskie 978415
45.Gotton Stone Gothlers 957406
46.Kolonia Brzozów Leliwa 868389
47.Zielona Wieniawa 952381
48.Kol_Dąbki Alladyn 1000374
49.Wioska_Wycinka Księstwo Ostrowskie 1161373
50.Kol_Sensburg Sensburg 781369